Çiçek Bahçesi Online Çiçek Meyve Çikolata Hediye Siparişi

Çiçek Bahçesi Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

  • Kartaltepe Mh Pelinli Sk N0:26/5 İncirli - İstanbul - Türkiye
  • Telefon 0 ( 850 ) 441 2 111
  • E-Mail info@cicekbahcesi.com.tr

İletişim Formu

Her türlü sorularınız, istek veya tavsiyeleriniz için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tüm bildirimleriniz değerlendirmeye alınacak ve en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

 

( Not: İletişim formunda istenilen kişisel bilgileriniz Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen kapsam dışında kullanılmamakta ve 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.)

Çiçek Bahçesi, alışılagelmiş çiçekçilik anlayışından farklı olarak ekonomik ve kaliteli çiçekleri, eksiksiz müşteri memnuniyeti ile göndermeyi kendine amaç edinmiştir. Çağrı merkezi üzerinden telefon ile çiçek siparişi ve ya cicekbahcesi.com.tr web sitemiz üzerinden online çiçek siparişi verebilir, sevdiklerinize günlük taze çiçeklerden hazırlanan arajmanlar gönderebilirsiniz. Siparişleriniz, Türkiye genelinde bulunan seçkin çiçekçi bayi ve şubelerimiz tarafından itina ile hazırlanmakta ve özenle teslim edilmektedir. Yine taze meyvelerden hazırlanan çikolata soslu nefis meyve sepeti çeşitleri tüm İstanbul'a teslim edilebilmektedir. Çiçek Bahçesi anneler günü, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde de güne özel olarak hazırlanan arajman ve çiçek tasarımlarını en uygun fiyatlarla sevdiklerinize teslim etmektedir.

Çiçek Bahçesi - Ödeme Sistemleri