Çiçek Bahçesi Online Çiçek Meyve Çikolata Hediye Siparişi

Hizmet Sözleşmesi

İş bu Sözleşme ile ÇİÇEK BAHÇESİ ( www.cicekbahcesi.com.tr ) online alışveriş sitesinden kredi kartı ve banka havalesi ile alışveriş yapmak ve belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeleri uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Alıcı, www.cicekbahcesi.com.tr sitesinde işlem yaptığında, ürünün özelliklerini , ödeme şekli ve teslimat şartlarını işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, anladığını ve tüm hükümlerini kabul ettiğini ve onayladığını kabul ve beyan eder.

SÖZLEŞME KONUSU ÇİÇEK SİPARİŞİ / ÖDEME /TESLİMAT BİLGİLERİElektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, satış bedeli, ödeme şekli, siparişi veren kişinin kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda sipariş işleme alınmaktadır.Online olarak verilen bilgilerin siparişi veren kişinin dışında belirtilen çiçek cinsi ve türü, miktarı, satış bedelini değiştirme imkanı olamaz. Teslimatlar kesinlikle sitemizden verilen online siparişte belirtilen adres neresi ise oraya teslimat yapılacaktır, sipariş teslimatının belirtilen adreste yapılamaması durumunda (eğer yanlış veya eksik ise ) yeni verilecek adrese mesafeye göre extra ulaştırma bedeli alınmak suretiyle teslimat yapılabilir.

GENEL HÜKÜMLEROnline satış sitemizden alışveriş yapan alıcıların kötü amaçlı olarak kullanmak istenen kredi kartları ile ilgili olarak çıkacak her hangi bir sorun veya problemle ilgili firmamız sorumlu değildir, bu amaçla kullanan veya kullanmak isteyen kişi veya kişilerin tespiti yapıldığında gerekli mahkemelerce yargılanacaktır.

Telefon ile verilecek siparişlerde olabilecek adres veya kart mesajının yanlış veya eksik olması durumunda firmamız sorumlu değildir, bu yüzden internet den verilen siparişler daha güvenli ve garantilidir.

www.cicekbahcesi.com.tr internet sitesinden kredi kartı ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (eft nin) banka hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.Buna bağlı olarak alıcı, ürün sipariş ve ödeme koşullarının, olası durumlara karşı alınan tedbirlerin ve yapılan uyarıların olduğu cicekbahcesi.com.tr sipariş/ödeme prosedürü bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Sipariş tarafınızca onaylandıktan sonra, ilgili banka kartının posu üzerinden işleme alınır. Bu nedenle siparişler, sevk edilmeden önce müşteriye sipariş onay maili gönderilir. Sipariş onay maili gönderilmeden sevkiyat yapılmaz. Teslimatların yapılması durumunda siparişi veren kişinin sistem üzerine yazmış olduğu cep telefonuna ve mail adresine teslim bilgisi gönderilecektir.

Siparişlerin tedarik, ödeme ve teslimat sürecinin aksamaması için sipariş onay maili müşteri tarafından mutlaka beklenmelidir. Süreçteki herhangi bir aksama durumu veya teslimat yapılamayan bazı bölgeleri içeren yada kredi kartı sorunlarından kaynaklanan problemler müşteriye telefon/e-mail yoluyla mutlaka bildirilir. Gerekli hallerde müşteriden bankası ile görüşmesi istenebilir.Ender bir durumda olsa, eğer ürün stok problemi ile karşılaşılırsa müşteri hemen bilgilendirilir, müşterilerinin arzusu doğrultusunda yeni bir ürün gönderilebilir, ürünün stoklara girmesi beklenebilir veya sipariş iptal edilebilir.

Faturalar ödeme yapan kişiye yada kuruma posta yolu ile gönderilecektir, kargo yolu ile isteyen müşterilerimize karşı taraf ödemeli istedikleri kargo yolu ile gönderilecektir. Siparişleriniz ile ilgili anlaşmazlıklarda, sorumluluğumuz, çiçek bedeli kadardır.

Sevgililer Günü , anneler günü , öğretmenler günü, yılbaşı, dünya kadınlar gününde yapılacak teslimatlar için saat ayrımı yapılmaz.Sipariş gün içerisinde teslim edilir.

Siparişiniz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir. Aksi takdirde iptali mümkün değildir. Adres ve teslimat zamanı değişiklikleri, teslim saatinden en az 3 saat önce bildirilmelidir. Çiçeğinizin daha çabuk ve rahat teslimat yapılabilmesi için, sipariş formunda bulunan yerlerin eksiksiz ve tam doldurulması gerekmektedir. Adres eksiklik ve yanlışlıklarının , teslimatın aksamasına sebep olacağı, unutulmamalıdır.Eksik veya yanlış yazılan teslimat bilgilerinden firmamız sorumlu değildir.

Alıcılar site dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgilerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Alıcılar tarafından Cicekbahcesi.com.tr ye iletilen veya site üzerinden kendileri tarafından girilen bilgilerin doğruluğunu araştırma, bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi söz konusu bilgilerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz.

UYGULANACAK HUKUK VE YETKİİşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Çiçek Bahçesi, alışılagelmiş çiçekçilik anlayışından farklı olarak ekonomik ve kaliteli çiçekleri, eksiksiz müşteri memnuniyeti ile göndermeyi kendine amaç edinmiştir. Çağrı merkezi üzerinden telefon ile çiçek siparişi ve ya cicekbahcesi.com.tr web sitemiz üzerinden online çiçek siparişi verebilir, sevdiklerinize günlük taze çiçeklerden hazırlanan arajmanlar gönderebilirsiniz. Siparişleriniz, Türkiye genelinde bulunan seçkin çiçekçi bayi ve şubelerimiz tarafından itina ile hazırlanmakta ve özenle teslim edilmektedir. Yine taze meyvelerden hazırlanan çikolata soslu nefis meyve sepeti çeşitleri tüm İstanbul'a teslim edilebilmektedir. Çiçek Bahçesi anneler günü, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde de güne özel olarak hazırlanan arajman ve çiçek tasarımlarını en uygun fiyatlarla sevdiklerinize teslim etmektedir.

Çiçek Bahçesi - Ödeme Sistemleri