Çiçek Bahçesi Online Çiçek Meyve Çikolata Hediye Siparişi

Firma Profili

Profesyonel bir ekibin geliştirdiği ve işlettiği Çiçek Bahçesi, alışıla gelmiş çiçekçilik anlayışından farklı olarak ekonomik ve kaliteli çiçekleri, eksiksiz müşteri memnuniyeti ile göndermeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerinin, telefonla çağrı merkezinden yada   www.cicekbahcesi.com.tr üzerinden online verecekleri siparişler, Türkiye genelinde bulunan ve özenle seçilmiş seçkin iş ortaklarımız tarafından günlük taze çiçeklerden itina ile hazırlanmakta ve özenle teslim edilmektedir.

Siparişlerin tüm aşamaları İstanbul / Bakırköy'de bulunan Çağrı Merkezinden takip edilmekte ve %100 Müşteri Memnuniyeti hedeflenmektedir.

Çiçek Bahçesi, Türkiye içindeki dağıtım ağını önümüzdeki dönemde öncelikle Avrupa ve ABD'de içine alacak şekilde genişletmeyi hedeflemektedir.

Çiçek Bahçesi, alışılagelmiş çiçekçilik anlayışından farklı olarak ekonomik ve kaliteli çiçekleri, eksiksiz müşteri memnuniyeti ile göndermeyi kendine amaç edinmiştir. Çağrı merkezi üzerinden telefon ile çiçek siparişi ve ya cicekbahcesi.com.tr web sitemiz üzerinden online çiçek siparişi verebilir, sevdiklerinize günlük taze çiçeklerden hazırlanan arajmanlar gönderebilirsiniz. Siparişleriniz, Türkiye genelinde bulunan seçkin çiçekçi bayi ve şubelerimiz tarafından itina ile hazırlanmakta ve özenle teslim edilmektedir. Yine taze meyvelerden hazırlanan çikolata soslu nefis meyve sepeti çeşitleri tüm İstanbul'a teslim edilebilmektedir. Çiçek Bahçesi anneler günü, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde de güne özel olarak hazırlanan arajman ve çiçek tasarımlarını en uygun fiyatlarla sevdiklerinize teslim etmektedir.

Çiçek Bahçesi - Ödeme Sistemleri